Väggrelief efter sergel
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGRELIEF, medaljong, gips, efter Sergel, mansporträtt, diameter ca 49 cm
Kuntoraportti
Skador och lagningar
523643
Päivämäärä:
2018-02-28