Väggrelief efter sergel

Väggrelief efter sergel
Väggrelief efter sergel
Väggrelief efter sergel
Väggrelief efter sergel

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGRELIEF, medaljong, gips, efter Sergel, mansporträtt, diameter ca 49 cm

Kuntoraportti

Skador och lagningar

523643

Päivämäärä:

2018-02-28