Soffbord Nordiska Kompaniet

Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet
Soffbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOVE & EDWARD KINDT-lARSEN, soffbord, Nordiska Kompaniet 1950-tal, randig skiva i björk och mahogny, ben i björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 39, 148x56 cm

Ytskador

523651

2018-02-28