Korrektionsglas 1900-talets först hälft

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORREKTIONSGLAS, för optiker, 1900-talets början, i ek etui, höjd ca 7, 53x30 cm

Nyckel till lås saknas, bruksslitage

523672

2018-02-28