Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÖRNSKÅP, omkring 1800, furu, delvis ådringsmålat, dörrpar med räfflad dekor, invändigt bemålat, med skedhylla i överskåp, höjd 190, 112x60 cm
2 nycklar medföljer, slitage, repor
523678
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här