Hörnskåp omkring 1800

Hörnskåp omkring 1800
Hörnskåp omkring 1800
Hörnskåp omkring 1800
Hörnskåp omkring 1800
Hörnskåp omkring 1800
Hörnskåp omkring 1800

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÖRNSKÅP, omkring 1800, furu, delvis ådringsmålat, dörrpar med räfflad dekor, invändigt bemålat, med skedhylla i överskåp, höjd 190, 112x60 cm

2 nycklar medföljer, slitage, repor

523678

2018-02-28