Fotogenlanterna

Fotogenlanterna
Fotogenlanterna
Fotogenlanterna
Fotogenlanterna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LANTERNA, 1900-talets andra hälft, mässing/koppar, för fotogen, höjd 40 cm

Slitage

523688

2018-02-28