Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS ASPLUND (1874-1958): Motiv från tundra-tiden, signerad Nils Asplund, olja på pannå, 57x101 cm
Ytsmuts, smärre slitag/repor, bör fästas bättre i ramen.
523693
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här