Nils Asplund oljemålning

Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Motiv från tundra-tiden, signerad Nils Asplund, olja på pannå, 57x101 cm

Ytsmuts, smärre slitag/repor, bör fästas bättre i ramen.

523693

2018-02-28