Folke Ohlsson Frisco bord

Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brännmärkt, ca 55,5x76, höjd ca 52 cm

Slitage, fläckar

523736

2018-02-28