Ernst Küsel oljemålning

Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning
Ernst Küsel oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNST KÜSEL (1873-1942): Kor på bete, olja på duk, signerad E.Küsel och daterad 1910, ca 105x95 cm

523743

2018-02-28