Morten Müller oljemålning

Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning
Morten Müller oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

20 000 SEK

MORTEN MÜLLER (Norge 1828-1911): Norskt fjordlandskap med fiskande människor, signerad Morten Müller, olja på duk, ca 106x168 cm

Krackeleringar, ytsmuts, ram med skador

523754

2018-03-02