Klubbat för:
20 000 SEK
20 000 SEK
MORTEN MÜLLER (Norge 1828-1911): Norskt fjordlandskap med fiskande människor, signerad Morten Müller, olja på duk, ca 106x168 cm
Krackeleringar, ytsmuts, ram med skador
523754
2018-03-02