Ljusstakar sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, förgylld brons, med karyatider, stensockel, för två ljus vardera, höjd 45 cm

Dekordel saknas, nagg

523760

2018-02-28