Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, mässing och plåt, för 6 ljus, diameter ca 48 cm
Slitage
523787
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här