Gino Scarpa komposition

Gino Scarpa komposition
Gino Scarpa komposition
Gino Scarpa komposition
Gino Scarpa komposition

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINO SCARPA (Italien, född 1924): "Dogaressan"
signerad Scarpa, numrerad 18/50, etsning med relief, ca 44x37 cm

523794

2018-03-06