Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GINO SCARPA (Italien, född 1924): "Dogaressan"
signerad Scarpa, numrerad 18/50, etsning med relief, ca 44x37 cm
523794
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här