Kaffe / teservis London sterlingsilver

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAFFE / TESERVIS, 4 dlr, sterlingsilver, invändigt förgyllda, svärtade handtag, stämplade Charles Stuart Harris, London ca 1900, bestående av: kaffekanna, tekanna, sockerskål, gräddkanna, höjd 12,5-28 cm, totalvikt ca 2390 g

523814

2018-02-28