Pär Siegård oljemåning
2018-03-06
523816
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Blomsterstilleben, signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 49x31 cm