Teservis sterlingsilver London 1814

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, empire, delvis invändigt förgyllda, stämplade William Bateman, London 1814, bestående av: tekanna, sockerskål, gräddkanna, godronnerad dekor, höjd 11-17 cm, totalvikt ca 1180 g

523821

2018-02-28