Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanerad i alm och alrot, beslag av förgylld mässing, genombrutna beslag med dekor av blommor, grenar, rocailler och växtornamentik, skrivskiva, bukig form, höjd 81, 115x53 cm, nyckel medföljer

Fanérbortfall, slitage, sprickor, senare bakstycke, lösa fanérbitar medföljer

523828

2018-02-28