Petter Thoen Clark Kent

Petter Thoen Clark Kent
Petter Thoen Clark Kent

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 6107/295, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm

523833

2018-02-28