Ottilia Adelborg akvarell

Ottilia Adelborg akvarell
Ottilia Adelborg akvarell
Ottilia Adelborg akvarell
Ottilia Adelborg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTILIA ADELBORG (1856-1936): Gosse i sjömanskostym, monogramsignerad OAg, akvarell, ca 26x12 cm

523847

2018-02-28