Svante Bergh oljemålning

Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning
Svante Bergh oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVANTE BERGH (1885-1946): Komposition, signerad Svante Bergh Paris, daterad a tergo 1922, olja på duk, ca 37x54 cm

Mindre krackeleringar

523848

2018-03-06