Moretti skulptur Karl XII

Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII
Moretti skulptur Karl XII

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, porträtt av Karl XII, signerad och daterad A. Moretti 1942, lergods, höjd ca 32 cm

523850

2018-02-28