Karott med lock England

Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England
Karott med lock England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAROTT med lock, 1900-tal, England, nysilver, längd ca 30 cm, ställ ej tillhörande medföljer

Slitage, gravyr

523856

2018-02-28