Philippe Noyer blandteknik

Philippe Noyer blandteknik
Philippe Noyer blandteknik
Philippe Noyer blandteknik
Philippe Noyer blandteknik
Philippe Noyer blandteknik
Philippe Noyer blandteknik

Klubbat för:

7 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Flicka med hund, signerad och daterad PH Noyer, blandteknik, ca 33x25 cm

Zustandsbeschreibung

523863

2018-03-01