Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Naken kvinna, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 119x59 cm
Smärre ytsmuts
523866
2018-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här