Philippe De Rougemont oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Naken kvinna, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 119x59 cm

Smärre ytsmuts

523866

2018-03-06