Vaser 1 par porslin i form av ymnighetshorn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, möjligen Popov Manufactory, ca 1850, i form av ymninghetshorn med förgyllda dekorationer, höjd 20 cm

Bruksslitage

523878

2018-03-02