Ove Imland

Ove Imland
Ove Imland
Ove Imland
Ove Imland

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE IMLAND (samtida): Figur, signerad och daterad Imland -95, målning/mixed media på glas, ca 70x44 cm,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

523900

2018-03-01