Vas Gustavsberg

Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg
Vas Gustavsberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, 1900-talets början, möjligen Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, stämpelmärkt, höjd ca 20,5 cm

Krackelerad

523904

2018-03-01