George Rouault

George Rouault
George Rouault

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

GEORGES ROUAULT (1871-1958):
Face à face, osignerad, etsning och akvatint, bladmått ca 65,5x50, bildmått ca 57x43 cm,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

523917

2018-03-01