Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958):
Face à face, osignerad, etsning och akvatint, bladmått ca 65,5x50, bildmått ca 57x43 cm,
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
523917
2018-03-01