Marc Rayner blandteknik
2018-03-01
523941
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC RAYNER (Australien, född 1959): Komposition med figurer, signerad och daterad på ramen Rayner -05, blandteknik, 103x104 cm
UTSTÄLLD: Galleri Jan Wallmark