Herrfickur med kalender

Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender
Herrfickur med kalender

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 1900-talets början, mässing, ankargång, månfas, datum, dag, månad, boettnr. 2682, diameter 52 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med smärre skador, bruksslitage

523948

2018-03-01