Eterna herrfickur i silver 2 st
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETERNA, armbandsur, 2 st., sterlingsilver, ca 1920, manuella, plexiglas, boettnr. 2034204 resp 2045080, verknr. 2054932 resp 2055012, diameter 24 resp 25 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
523951
2018-03-01