Eterna herrfickur i silver 2 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETERNA, armbandsur, 2 st., sterlingsilver, ca 1920, manuella, plexiglas, boettnr. 2034204 resp 2045080, verknr. 2054932 resp 2055012, diameter 24 resp 25 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

523951

2018-03-01