Åke Johansson kopparstick
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE JOHANSSON (född 1948): (3), "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och samtliga numrerade 3/100, kopparstick, 31,5x24,5 cm,
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramade
523957
2018-03-02