Åke Johansson kopparstick

Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick
Åke Johansson kopparstick

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (född 1948): (3), "Libera me", "Kyrie eleison" och "Agnus dei", signerade Åke Johansson och samtliga numrerade 3/100, kopparstick, 31,5x24,5 cm,

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade

523957

2018-03-02