Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): (5) Kompositioner, signerad Olle Nyman, delvis E.A, litografier, bladmått ca 39,5x44- 54x42 cm
Hanteringveck,
523959
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här