Henk Leurs oljemålning

Henk Leurs oljemålning
Henk Leurs oljemålning
Henk Leurs oljemålning
Henk Leurs oljemålning
Henk Leurs oljemålning
Henk Leurs oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENK LEURS (Nederländerna, 1890-1956), Nederländskt landskap med boskap, signerad Henk Leurs, daterad -42, olja på duk, 50x69 cm

523964

2018-03-01