Stolar leksandstolar 1800-tal

Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal
Stolar leksandstolar 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1800-tal, s.k. leksandstolar, rygg med 7 spjälor, klädsel i tyg, sitthöjd ca 45 cm

Senare bemålning, senare klädsel, klädsel med fläckar, slitage/färgbortfall

523966

2018-03-01