Breitling herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BREITLING, armbandsur, "Sirus", ca 1994, quartz, safirglas, refnr. B53011, serienr. 0620, originallänk (rouleaux), vridring, diameter 40 mm, inkl. inner-ytterbox, certifikat (ostämplat) samt extra länkbitar

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

523970

2018-03-01