Breitling herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BREITLING, armbandsur, "Sirus", ca 1994, quartz, safirglas, refnr. B53011, serienr. 0620, originallänk (rouleaux), vridring, diameter 40 mm, inkl. inner-ytterbox, certifikat (ostämplat) samt extra länkbitar
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
523970
2018-03-01