Carl Magnus Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Flickporträtt, olja på duk senare upplimmad på pannå, signerad och daterad CM Lindquist 1917, ca 57x37 cm

Ytskador, senare pannå, retuscher

523975

2018-03-01