Ulf Greder litografi

Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Gainsborough Quartet", signerad Ulf Greder, numrerad 201/360, bladstorlek ca 103,5x87,5 cm

Ej examinerad ur ram

523977

2018-03-01