Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyränessans, furu, 2 lådor, höjd 74, 101x60 cm

Skador, nyckel saknas, lös skiva

523990

2018-03-01