Pall samt stol 1940-tal

Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal
Pall samt stol 1940-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

STOL, PALL, 1940-tal, stomme i metall, sitsar bl. a i teakfanér, justerbar höjd, pallen märkt Hemmastolen Industristolar AB Stockholm

Pallen med fanérskador, bruksslitage

524000

2018-03-01