Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
STOL, PALL, 1940-tal, stomme i metall, sitsar bl. a i teakfanér, justerbar höjd, pallen märkt Hemmastolen Industristolar AB Stockholm
Pallen med fanérskador, bruksslitage
524000
2018-03-01