Blompiedestal 1900-tal

Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMPIEDESTAL, mässing, 1900-tal, 2 delad, höjd 130 cm

Bristningar samt bucklor

524002

2018-03-01