Servis Limoges
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAVILAND & CO LIMOGES, matservis, 73 dlr porslin, delvis förgylld dekor med polykrom dekor föreställande blommande grenar, bestående av: 47 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 4 förrättstallrikar, 5 assietter, 5 uppläggningsfat
Enstaka nagg kan förekomma
524021
2018-03-01