Servis Limoges

Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges
Servis Limoges

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAVILAND & CO LIMOGES, matservis, 73 dlr porslin, delvis förgylld dekor med polykrom dekor föreställande blommande grenar, bestående av: 47 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 4 förrättstallrikar, 5 assietter, 5 uppläggningsfat

Enstaka nagg kan förekomma

524021

2018-03-01