Fickur i 14 resp 18 k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 2 st, 14 resp. 18 k guld, 1800-talets andra hälft, cylindergång, innerboett i metall, diameter 33 resp. 39 mm, större ur i 18 k
Skador och slitage, defekta, SAV garanterar ej funktionen
524027
2018-03-02