Fickur i 14 resp 18 k guld

Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld
Fickur i 14 resp 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 2 st, 14 resp. 18 k guld, 1800-talets andra hälft, cylindergång, innerboett i metall, diameter 33 resp. 39 mm, större ur i 18 k

Skador och slitage, defekta, SAV garanterar ej funktionen

524027

2018-03-02