Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VASER, 2 st, Finland, 1900-talets andra hälft, Kaj Franch resp Timo Sarpaneva, signerade, 19 resp 9 cm
524029
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här