Vaser Franck Sarpeneva

Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva
Vaser Franck Sarpeneva

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 2 st, Finland, 1900-talets andra hälft, Kaj Franch resp Timo Sarpaneva, signerade, 19 resp 9 cm

524029

2018-03-01