Fåtölj Alf Svensson

Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson
Fåtölj Alf Svensson

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, Form 7, 1970-tal, rött skinn, snurrmodell med pelarfot, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

524035

2018-03-02