Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALF SVENSSON, fåtölj, Dux, Form 7, 1970-tal, rött skinn, snurrmodell med pelarfot, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
524035
2018-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner