Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS STRINNING, barnpall, 1950-tal, stomme i lackerad metall, blålackerad sits, sitthöjd ca 23 cm
Brukslitage, smärre färgrester och ytskador
524038
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här