Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1900-tal, Satsuma, polykrom dekor av reserver bland annat med tupp och pion, detaljer i guld, botten med sex karaktärers märke, diameter ca 38 cm
Krackelering
524040
2018-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här