Klaffbord mm

Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm
Klaffbord mm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, BORD, BARNMÖBEL, 18/1900-tal, furu, björk, imitationsmåleri, bordens höjd resp 76, diameter 98 cm

Skador och slitage

524044

2018-03-02